Voorjaarscompetitie

Donderdag Ochtend Competitie 2020

 

Dames Dubbel 1, 1e klasseDames Dubbel 2, 3e klasse
Dames Dubel 1

Nel  Thijssen                          captain
Wilma  Kromhout
Jenny  de  Ruiter
Gusta  Seegers
Karin  Strijland
Marja  van  der  Zwan

Uitslagen en stand

Dames Dubel 2

Paula  Cheret                       captain
Hennie  Blok
Marjan  Dekker
Renate  Lokkers
Marianne Sorensen

Uitslagen en stand

Vrijdag Avond Competitie 2020

 

Gemengd 1, 3e klasse
Gemengd 1

Nick  de  Man                       captain
Rui  Moco
Natasja  Jansen
Silvana  van  Os
Mirjam  Vuijk

Uitslagen en stand

Zaterdag Competitie 2020

 

Gemengd 1, 3e klasseGemengd 1 dubbel, 1e klasseGemengd 2 dubbel, 2e klasseGemengd 3 dubbel, 4e klasseHeren 1, 2e klasseHeren 2, 5e klasseHeren 1 dubbel 50+, 1e klasseHeren 2 dubbel 50+, 3e klasseHeren 3 dubbel 50+, 3e klasseDames 1 dubbel, 3e klasseDames 2 dubbel, 4e klasse
Gemengd 1

Edward  van  Waveren      captain
Maarten  Stet
Misha  Schoemaker
Gert-Jan  Vermeer
Ivette  Eijlers
Marloes  Hendriks
Milou  Karssen
Wendy  de  Wit

Uitslagen en stand

Gemengd 1 dubbel

Maarten  Dicke                    captain
Erik  Koks
Edwin  Schiltmeijer
Lisa  Dicke
Basia  Quakkelaar
Amanda  Reker

Uitslagen en stand

Gemengd 2 dubbel

Ilona  Kieft                            captain
Kelly  Broere  van der Aart
Leonoor  Leijen
Ronald  Klinkenberg
Jeroen  Rutte
Machiel  Twisk

Uitslagen en stand

Gemengd 3 dubbel

Rianne  Agterberg              captain
Tessa  Cheret
Mark  Agterberg
Frans  Hurkmans
Barry  Rutters
Peter  Reedijk

Uitslagen en stand

Heren 1

Harold  van  Kaam              captain
Gerard  Boeter
Tjeerd  Hendriks
Bas  Jonker
Ivo  Meijles
Mark  van  Os
Vincent  Twisk

Uitslagen en stand

Heren 2

Mark  Reker                          captain
Stefan  de  Groot
Ben  Huberts
Edwin   Kurvers
Hennie  van  Lieren
Tony  Moco
Ronald  van de  Nieuwendijk

Uitslagen en stand

Heren 1 dubbel 50+

Roel  Moco                           captain
Gerrit  Hoogerwerf
Paul  Spanjaard
Theo  Wernke
Richard  Visser

Uitslagen en stand

Heren 2 dubbel 50+

Peter  Cheret                        captain
Gerard  Blok
Klaas  Blok
Jan  Edeling
Jack  Rijs
Wim  Zwanenburg

Uitslagen en stand

Heren 3 dubbel 50+

Peter  van  Kessel                captain
Philip  Burggraaf
Erik  Griekspoor
Willem  van  der  Lugt
Hans  Rauws

Uitslagen en stand

Dames 1 dubbel

Irene  Dijkstra                       captain
Renate  van  de  Berg
Sharon  Beentjes
Angeliek  Schotvanger
Moniek  Snoeks
Sandra van  der  Veldt

Uitslagen en stand

Dames 2 dubbel

Mira  Bezemer                      captain
Gerda  Apeldoorn
Sheila  Aukes
Ellen  Klepper
Petra  Kokke
Lonneke  Koster
Colinda  de  Waal

Uitslagen en stand

Zondag Competitie 2020

 

Jeugd Oranje TenniskidsJunioren 11 t/m 14 jaarGemengd 11 t/m 17 jaar, 2e klasseHeren 1, 5e klasseHeren 1 35+, 1e klasseHeren 2 35+, 2e klasseDames 1, 3e klasseDames 1 dubbel, 2e klasse
Jeugd Oranje Tenniskids

Kiekens, Nick
Hendriks, Dean
Merwe van de, Coenraad
Os van, Noa
Smulders, Gigi
Weers de, Jaylinn

Uitslagen en stand

Junioren 11 t/m 14 jaar

Brands, Jaey
Kooij, Kim
Rolvink, Stef
Vermeer, Jelle
Tess vd Does

Uitslagen en stand

Gemengd 11 t/m 17 jaar

Freeze, Daan
Kaam van, Marielle
Schotvanger, Jaydee
Tijl, Rosanna
Wijker, Sem

Uitslagen en stand

Heren 1

Paul Bourgonje
Martijn den Bezemer
Martijn Brandsma
Nick de Man
Rui Moco
Jorg Veltman
Corne Wortel

Uitslagen en stand

Heren 1 35+

Nico Wester
Chris Asma
Marcel Beaufort
Marcel van Hus
Ruud Wernke

Uitslagen en stand

Heren 2 35+

Ralph van der Lugt
Richard van der Steen
Ruud van der Steen
Joost Vriend
Ron Wilmink

Uitslagen en stand

Dames 1

Mirjam Vuijk
Iris Edeling
Martine Houthuijzen
Natasja Janssen
Ellen Twisk

Uitslagen en stand

Dames 1 dubbel

Carla van der Does
Renate Lokkers
Nancy Rijnders
Marianne Sörensen
José Visser

Uitslagen en stand

Follow by Email
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar