Tennislessen 2025

28 februari 2025


Beste tennisliefhebbers en beste padellers,

Tennis valt tegenwoordig ook onder jouw lidmaatschap, dus jij kunt óók gebruik maken van de lessen en de overdekte tennisbaan!

De inschrijving voor de zomerlessen is weer gestart! Op 31 maart begint de nieuwe lescyclus van 17 weken. Ron helpt je verder met je techniek, spelinzicht en brengt je les met plezier en intensiteit.

Lesgarantie, ongeacht het seizoen

Wist je dat het in de zomer net zo vaak regent als in de winter? Met de overkapping kunnen we alle lessen door laten gaan, zodat je de continuïteit in de sport behoudt.

Voor spelers zonder groep

Zie je je tennismaatjes overstappen naar padel, maar wil je zelf blijven tennissen? Geen zorgen, wij helpen je een passende lesgroep te vinden. Meld je aan, dan zoeken wij een oplossing.

Inschrijven kan via deze link:

https://www.yourtennis.nl/clubs/ltc-de-heeren-duinen

Lukt het niet? Bekijk dan het instructiefilmpje:

https://www.youtube.com/watch?v=-xXiylbQKzw

De lessen vinden plaats op woensdag, donderdag en vrijdag.

Voor niet-leden: 3 gratis introductielessen

Wil je, net als wij, dat tennis groeit binnen onze mooie vereniging? Help ons dan met het enthousiasmeren van vrienden en kennissen. Met deze prachtige deal kunnen niet-leden drie keer vrijblijvend kennismaken met de sport. Aanmelden kan via de bovenstaande link. Op deze manier hopen wij meer tennissers te bereiken!

Met sportieve groet,

Trainersteam van TOV

Nieuwscategorieën